Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 104>
Korisnik
Poruka
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 17:57

Lijepe su ti tritome, a ona gailardia je zaista neobična. Da li je samo onaj cvijet pola žut a pola crven ili je takva cijela biljka?

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 19:56
Uf, uf, teško mojim nogama a i vrat me boli, razbacala sam se po cijelom bregu, ne znam kaj mi je ljepše... lupusi... ruže..ma ne, znam, SRČEKA, na jesen kad ih presađuješ misli na mene, već ih dugo pokušavam nabaviti ali nikad nisam naletjela na njih u dučanu (zamisli, prije 3 tjedna u Francuskoj sam mogla kupiti za par jureka prekrasnu veliku biljku, ja sam bila avionom...)
Da, breg se toliko promijenio da sam ga jedva prepoznala, stvarno si bila vrijedna........
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 20:21
Bas sam danas kod susede vidla tritomicu,i gailardije mislim si koja je to ljepa biljka kad evo kod tebe u vrtu saznala imena. Smile
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 23:05
Sara i Bigica budu dobile smile232 smile198 pa gailardije ( ili rudbeckije) sam vam nekakve isporučila proljetos..čekajte da se malo priviknu i budu cvale Wink ova sigurno nije vala prošle godine, ali je tu negdje bila žuta i nadam se da ju nisam podijelila skroz LOL znam da sam nekaj selila, ali kaj...eh

Antonija...je to je divizma koja se može naći po livadama (iako ju ja nikad nisam uočila) samo ova je bijela sa roskastim..nije žuta Smile a koliko je kiše padalo i mora izgledati svježe Wink primjetila sam da koliko god zalijevala...nema toliko učinka kao kada jedna poštena kiša natapuša padne - e onda sve živne
TB, hvala ti draga, nadam se da ćešuskoro doći i uživati (iako o u živo nije tako bogato da te ne prevari LOLsmile78
Vilmač, drago mi je da si prošetala vrtekom Smile
Nataly samo je taj jedan cvijet takav i mislila sam da sam krivo vidjela pa se ponovno vraćala do njega Smile baš je poseban Smile
ma dakle..Franjice, drago mi je da tebe vidim na gruntu Wink sjetim se ja tebe često, ali te je teško vidjeti pa se bojim da bi ta srčeka mogla u velike biljke izrasti dok se vidimo Wink ali imat ću na umu Wink

cvijetomanijakice, drago mi je da sam pomogla Thumbs%20Up

drage moje..ove godine to polako poprima naličje, ali nezadovoljavajući i ima tu još jako puno posla i ideja, ali malo vremena i papirića zvanih kune LOL ..krećem se puževim korakom, ali ajde...taman do penzije bu nekaj LOL



Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 23:08
PrekrasnoClap
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 19:16
Lepi su ti bregi..............odmor za dušu i tijelo...........s toliko prekrasnog cvijeća!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 22:35

Predivno je na tvom bregu, galiardie su tako prelijepe, hoste u cvatu super, tritome neobične boje, trave koje obožavam u svatu. Sve je zaista prekrasno, pa nadam se da ćeš se z brega spustiti do Skradnika i da se vidimo 9.7.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 08:36
Triška nadam se da se vidimo Wink
djevojčice Hug
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 13:28
Bok dekla! I ja skakutala po tvom bregeku i uživala u cvetekima.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 16:01
Meni nije nikad teško hodati,a ni trčati po bregima, a pogotovo dok su ovak lijepi i rascvjetani!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 20:55
ma vdi ti moje curice kako su se rasrčale po brijegu Wink Hug
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 21:02
Kužiš, rekreacija zabadav, a još uživaš!!!!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 07:28
Točno je da kraljevsko srce ili divizma (Verbascum bombyciferum i V. olympicum) rastu samoniklo po livadama, ali su žute boje s velikim sivim dlakavim lišćem skupljenim u rozetu, a upravo je lišće ono što ga čini posebnim. Sade se kao soliteri. Ovaj bijeli nisam vidjela na livadama, uzgojen je iz sjemena iz Engleske. Ima još mnogo vrsta i križanaca i u drugim bojama, a svi pripadaju rodu Verbascum. Ove godine mi je otkriće jedan potpuno bijeli. 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 07:55
Nisam bila kod tebe u bregima "cigansko leto". Nije čudo, sezona, pa vrtova puno.
Ali kak je Sara rekla, divota za pogledati ( i prošetati uživo), travica, voćkice a cvijeća kao u priči.
Prvi put sam vidjela crveni stolisnik.Krasan je.
A  do penzije ti vrt bude pravi botanički vrt   sa "stotinu" cveteka ak' ovak nastaviš!Big%20smileClapClapClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 16:22
koliko divnih cvjetica
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 06:36
rumenka je baš lijepa u ovo doba, vidjela sam po vrtovimaClap
puno imaš toga što cvjeta, divizmaTongue zvončićiSmile i sve ostalo kojem  ne mogu zapamtit naziveWinkClapHeart
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 13:23
malo sam pregledavala zaostatke i jako mi je lijepo kod tebe... a gdje je tvoja passiflora!? moja lagano napreduje,  sjetimse  tebe kad god je pogledam!
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 14:43
smile64samo uživaj u svojoj ljepoti
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 22:37
Neki dan smo MM i ja uživali na Kontesinim bregima. Dala mi je dozvolu da stavim slike, pa eto ih. Komentare će stavljat Kontesaa, jer ja sam ostala bez komentara kad sam vidjela kakav je to raj na zemlji.
Evo par (cenzuriranih LOL) sličica, pa uživajte!










Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 22:40






Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.