Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Setnja kroz Italiju..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Setnja kroz Italiju..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 12>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 13:03
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Plumbago na 12. slici !!!! Imajte srca, jos nisam otplatila prethodno putovanje ! Ne mamite zabu u baru    ! Vec sanjam tu Italiju!

 

Mimar...treba ti novac samo za kartu Wink i da se dogovorimo kad budem imala slobodno vrijeme da mi ne sjedis sama u stanu Big%20smile...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 13:05
Ostuni i zasluzuje naziv "Bijeli grad" Tongue...Montokuc,ponavljam ono sto sam vec jednom rekla...ako ikad navratite u ovaj dio Italije,javite se...Smile
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 13:08
Hvala Jasmina,hvala na pozivu,imam na umu!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 17:05
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:


Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Plumbago na 12. slici [IMG]smileys/emot61.gif" align="middle" /> !!!! Imajte srca, jos nisam otplatila prethodno putovanje [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" />! Ne mamite zabu u baru   [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> ! Vec sanjam tu Italiju!
 Mimar...treba ti novac samo za kartu [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" /> i da se dogovorimo kad budem imala slobodno vrijeme da mi ne sjedis sama u stanu [IMG]smileys/smiley4.gif" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />...

Pa, evo semtembar je sasvim blizu, to slobodno vreme trosis kod nas u Beogradu i tada se dogovaramo za Italiju.Za tamo ne brini ako budes radila, ja ti nisam od onih sto sede u stanu, pre od onih sto ni ne spavaju kad su na putovanjima. Ivana i ja te vec nestrpljivo ocekujemo, barem na jedan vikend ako ne budes duze mogla
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
53rijeka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 2310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 53rijeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 15:59
LAGO DI GARDA

.....isla san ga cijeloga obici i nije velo..... nes malo vise od 200 km...., ali sa stajanjma, slikanjem i kupanjem ode celi dan......

Krenula san od Gardalanda
....dobro necm rec da san pozabila naocale kad san bila sa PAHULJICOM....hmmmmmm


 - prvo mjesto sa kojega se vidi jezero je LAZISE.....u pocetku san bila razocarana,  as ima puno privatnih kampinga i  nema pristupa jezeru....., a onda ce poceti nizati se tipicna mjesta








BARDOLINO.....ima krasan muzej maslinovog ulja, a i morete sve probati....tako da san lipo marendala i popila zajedno zmuj vina
http://museum.it/







..... padelica je od maslinovog drva....malo preeeeeskupa 80 eurica

 

....odmah naletila na vinski muzej


  http://zeni.it/







.....hmmmmmm.......ovako se danas cuva vino....kao higjenskije


......stvarno si daju truda mozete probati ona jeftinija vina gratis, a i svu proceduru vam lipo objasne....inace ako cete nes dobro zaista dobro popiti probajte AMARONE "VIGNEALTE" suuuuuper to su vam specijalne vrste vina kamo se grozde susi do 4-5 mjeseca da se dobije i 15% gradacije, a potle u bacvama jos ko leto stoji

.....po cesti san srela i manifestaciju "cinquecento".....raznih boja i zvukova


.......panorama je stalno krasna narocito kada skrecm na razne vidikovce od kuda stvarno puca panorama i nije fotomontaza.....boje su posebne





.....put  nastavljam do vrha, RIVA DEL GARDA.....raj za surfiste as stalno puse






......stalno san se pitala ma sa druge strane su strmine kamo pak vodi cesta as se ni nis vidjelo.....a kad ono....stvarno je krasno, iskopali tunele ali kamo god su mogli djeluju kao spilje ne betonirane, a i pune su otvora tako da su ko neki prozori na jezero..... a isto ima puno puno naselja ......




....i tako stigla do zadnjeg PESCHIERA DEL GARDA  poseban as ima zidine oko grada, a opasan je vodom....to jos nisam vidjela obicno trava raste



......a za kraj .....nonic.....




Sve je cisto uredno podredeno turizmu, puno ljudi ali bez guzve i sve nekako jako civilno svi voze polako nitko ne galami niti trubi, bez smeca .....puno njemaca, austrijanaca, holandana....mozda san se nadala vise cvijeca....ima ne kazen ali ali ali.....
....hm mogla bin zivjeti tamo......ups a zima ???? moran to se ponoviti po zimi pa cu van znat rec.....


















ex rijeka53
mojblog
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 16:08
Prekrasne slike i prekrasna šetnja.

Bila sam jednom tamo pred dvadesetak godina, u jesen, najviše se sjećam da je puhao jaki vjerar i da su na jezeru bili veliki valovi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 16:43
Najljepše jezero na svijetu!Big%20smile
Ima boju i obale mora.
Ja sam lani nakon puno godina provela tamo dan kad smo "ubijali" vrijeme da dočekamo MSK i kćer, koje su trebale prvo sletiti u Milano (Malpensu)ujutro a sletile u Veneciju navečer. Pa kud nego na Lago. Još da se mogu sjetiti imena mjestaConfusedWinkLOL... ali blizu Bardolina. Sjedili, voda plaaava, labudovi plivaju... ma baš lijepo!
Prvi put smo bili i prespavali u Riva del Garda a sad samo malo uživali ....
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 22:57
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:


Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Plumbago na 12. slici [IMG]smileys/emot61.gif" align="middle" /> !!!! Imajte srca, jos nisam otplatila prethodno putovanje [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" />! Ne mamite zabu u baru   [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> ! Vec sanjam tu Italiju!
 Mimar...treba ti novac samo za kartu [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" /> i da se dogovorimo kad budem imala slobodno vrijeme da mi ne sjedis sama u stanu [IMG]smileys/smiley4.gif" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />...

Pa, evo semtembar je sasvim blizu, to slobodno vreme trosis kod nas u Beogradu i tada se dogovaramo za Italiju.Za tamo ne brini ako budes radila, ja ti nisam od onih sto sede u stanu, pre od onih sto ni ne spavaju kad su na putovanjima. Ivana i ja te vec nestrpljivo ocekujemo, barem na jedan vikend ako ne budes duze mogla

 

@Rijeka 53... lijepo je i zimi TongueTongue....

@Mimar...hvala Vam najljepsa...ali...necu imati godisnjeg odmora do Nove Godine a i to je pod upitnikom...Ouch....Nego,ako vi mozete meni doci, dodjite,ocekujem vas TongueWink....!! A Beograd cemo pomjeriti nekad za sledecu godinu...u martu??
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 22:58
postoji nešto u toj Italiji što me obara s nogu...prekrasne fotke zbilja neznam što bih izdvojila, ali tunel s "rupicama" je pravi podhvat i ipak je netko višestruko razmišljao, prvo ušteda na električnoj energiji(nema rasvjete i nema provjetravanja) a drugo nisu putnicima u tunelu sakrili pogled na ljepote, bravo
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 00:45
Krasne slikeClap. U Italiji me najviše oduševljava drveće,njegov raspored uvijek me privuče. Valjda zbog tog i jest tako napravljeno.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 23:02
Ova ljepota je sad prekrivena snijegom...odmara Tongue..ali evo da se podsjetim, zajedno s vama Wink kako je to sve izgledalo prije par mjeseci..a s ovim slikama se sjecam i mog dragog foto-aparata koji nije vise s mnomOuch..jadnicakConfused..
























Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 23:48















Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 08:50
Već se dugo odlučujem doći na ovu temu, a na njoj sve više stranica.
No danas sam krenula od prve.
I uživala. La bella Italia je u mom srcu. Zemlje cijela jedan spomenik! I Talijani to jako čuvaju i vrednuju.
Imam i ja slika, al' - u albumu a nemam skeneraConfused.
Tako sam s vama putovala uspomenama (Rim,Milano,Sicilia,planine sa snijegom ...) ali i otkrila puno novog što su nam Džomba i Montokuc priuštili!
Prekrasno.
Pa da vas "Talijane" malo izazovem:
Pisa,Siena.... Napulj,Pompei...
Ima toga još jako puno za vidjeti, makar i na brzinu.
Hvala za ovo putovanje.Bilo je baš lijepo u ovo ružno, kišno, riječko jutro! 
 
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 21:26
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Već se dugo odlučujem doći na ovu temu, a na njoj sve više stranica.
No danas sam krenula od prve.
I uživala. La bella Italia je u mom srcu. Zemlje cijela jedan spomenik! I Talijani to jako čuvaju i vrednuju.
Imam i ja slika, al' - u albumu a nemam skeneraConfused.
Tako sam s vama putovala uspomenama (Rim,Milano,Sicilia,planine sa snijegom ...) ali i otkrila puno novog što su nam Džomba i Montokuc priuštili!
Prekrasno.
Pa da vas "Talijane" malo izazovem:
Pisa,Siena.... Napulj,Pompei...
Ima toga još jako puno za vidjeti, makar i na brzinu.
Hvala za ovo putovanje.Bilo je baš lijepo u ovo ružno, kišno, riječko jutro! 
 

 

Baka,pristajem na ovaj izazov WinkBig%20smile samo sto cemo sacekati proljece,sad nije vrijeme za "setnju po Italiji"Wink..i Hvala ti na lijepim rijecima...

Thank%20You3D%20Santa
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 21:35
Krasne slike Dzo, je li stigao novi fotoapara.
život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 21:40
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Krasne slike Dzo, je li stigao novi fotoapara.

 
Nije ljepoto...nije vrijeme za toga Wink...ovo su stare slike iz mog albuma WinkTongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 16:01
Za Uskrs sam bila kod mojih prijatelja u malom mjestu koje se zove Pasturo... ostala sam odusevljena s ovom ljepotom...kad podignes pogled docekaju te ovi cuvari grada pokriveni snijegom...a u dolini uzivas u zelenilu i cvijecu...nego evo par slika pa pogledajte i sami Wink...




















Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:46
eeeeeh...
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2010 u 22:30
Prosle nedjelje otvorena je sezona Tongue i kao prvi izlazak u planine otisli smo do Pizzo Formico,nekih sat vremena autom od Bergama...nismo puno hodali,samo 7 h LOLLOL ali bilo je stvarno lijepoTongue..iako sam bila umorna drago mi je sto nisam propustila vidjeti/slikati ove prelijepe Genziane,Orchidee Tongue i sve ostalo Big%20smile...a naravno bilo je lijepo vidjeti staru raju Tongue


7 h ujutro cekam tram i moju prijateljicu Denise...i gledam da li ima gdje policije,rekoh mogla bi se ovdje i koja slika napraviti Big%20smile ali moram sici s perona LOL





Poslije su nas cekali prijatelji i s njima smo se uputili prema Pizzo Formico:





I vec nakon 10 minuta hodanja docekale su nas ove prelijepe Genziane Big%20smile





Prelijepa Orkideja


















Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2010 u 22:58
Bio je stvarno lijep dan Tongue...sunce je dolazilo i odlazilo Tongue al' mi nismo odustajaliTongue...a zemlja je bila pokrivena ovim prelijepim genzianama...nebo i zemlja su imale istu boju Big%20smile..prelijepo!!!!





A ovo je "mali" dio grupe Tongue










Za veceras toliko Tongue

Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.