Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ajamin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ajamin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 145>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 17:24
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Ajama bome kod tebe je gužva svugdje, kad sve ono naraste i primi se, bit će to kao mali botanički vrt.
Jako su mi lijepe tvoje tradescantie. Clap

ne smijem niti razmišljati kako će biti kad sve naraste.gdje će se to smjestiti.
tradescantije su jako lijepe i zahvalne biljke.mislim da bi ih svatko trebao imati
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 19:37
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

ma draga nemoj ništa zamišljati,pogledaj  pokrivenu kutiju ispred daske i bit će ti sve jasnosmile79

Ali,meni ništa nije jasno...ne vidi se lepo daj mi reci šta ima tu smile143smile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 19:52
draga moja betty nemoj reći da ne vidiš kutiju prekrivenu dekicom.to ti je kutija od velikog televizora puna stoljnjaka,ljetnih majica i ostalog veša za peglanje koje čeka svoj trenutak.nije da se hvalim,ali ne volim više peglati.smatram to gubitkom vremena.radije ispeglam pokoju slikicu,a veš samo ono što se mora.uh...baš sam ljenčina
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2013 u 21:07
Tako značiii Wink ništa od 'peglačice' zakićene cvetićima LOL 
šalim se...ja imam isto mišljenje o peglanju,tako da...pridružuje ti se još jedna lenjivica LOLHeart
The impossible is often the untried.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2013 u 11:13
hej Ajama, javljam se za peglanje, nije baš da sam luda od sreće kad imam za peglanje ali nije mi mrsko.....čak bi mi i taj tvoj ambijent između pelargonija odgovarao..... da vidiš kako bi ta kutija za čas bila prazna Big smile. Za plaću biram nešto iz onog bogatog rasadnika Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2013 u 12:17
Draga Ajama,ambijent ti je super i od gušta ću
slažem se sa Korijenkom za plaću,super ideja iako je i volontiranje ok uz tako lip pogled!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2013 u 15:43
drage moje i ja sam nekad voljela peglati,ali uz sve obaveze više to ne mogu.nemam živaca.ne volim posao odraditi ''ofrlje'',a za pravo nemam vremena.radije vrijeme provodim u vrtu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2013 u 15:55
I moja prostorija za peglanje je izgubila svrhu,ali me više veseli kad mi je cvijeće na sigurnom.Ulaz ti je super,a cvijeća imaš i za tržnicu.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2013 u 12:47
zahvaljujući dragim mi prijateljicama,pa i nekim nazočnim skupilo se dosta još samo da uspješno prezime zimu Wink
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2013 u 14:55
...pridružujem se klubu i podržavam članice...i ja peglam samo ono kaj se mora!...
pusaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2013 u 18:02
ove sukulentice su odlučile porasti


-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2013 u 18:03
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2013 u 18:04
i zmajić je odlučio cvasti za božić

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2013 u 23:33
Ja nisam peglala, jer sam se ovo ljeto napeglala, ali sam uživala u krasnom cvijeću i sukulentima. Clap
život je more
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2013 u 01:20
Lijepo , lijepo ! Vidi se da si vrijedna !    
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 21:29
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

da ne pretjeraj do sada je bilo 300-tinjak cvijetova,ali slabo lete pčelice.valjda će nešto biti.
danas sam nabrojila 42 cvijeta
 


Fenomenalno,koliko je star?
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2014 u 21:49
jao ajama, prekrasan je ovaj crvenismile70
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2014 u 12:06
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Ja nisam peglala, jer sam se ovo ljeto napeglala, ali sam uživala u krasnom cvijeću i sukulentima. Clap

dok me nije bilo u vrtu gosti samo šeću.neka vas,dođite i na kavu .nećete morati peglati
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2014 u 12:34
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Lijepo , lijepo ! Vidi se da si vrijedna !    
draga moja daleko je to od vrijednoće.volim raditi u vrtu,ali onda zapostavim druge stvari
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2014 u 12:35
Originalno poslano od člana arim arim napisao:

Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

da ne pretjeraj do sada je bilo 300-tinjak cvijetova,ali slabo lete pčelice.valjda će nešto biti.
danas sam nabrojila 42 cvijeta
 


Fenomenalno,koliko je star?

jako je velik.star je 5 godina,ali se brzo raširio.imam jednog od 7 godina i nije ni približno toliki
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 145>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.