Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 19:32
bokkk svima evo MM se vratio živ i zdrav s puta tako da sam i ja napokon mirna kod mene napokon lagano zahlađenje polako i ja biljčice stavljam u zaklonjenu stranu a danas sam si razmislila da ih zaista maknem u pravi zaklon jer evo danas su moji jedriličari se susreli sa dvije pijavice a sad su se tako oblaci nagruvali i sve je crno da se malkice pribojavam noći,hvala vam curke šta me obilazite
 draga Flavija moram ti javit da se je uspijela održati jedna ružica damascena jako sam sretna radi toga pa kad ju pogledam sijetim se tebe
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 19:32
vrt sa pogledom na more je bez konkurencije smile216
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 19:38
Samo sam prošetala, sada čekam u grmlju da svi odu da još jednom polako prođem svuda!!!!!    
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 19:42
opet ću ja stavit slikice al prvo je na redu MM Embarrassed pusa svima
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 21:36
Vidim da si se riješila turističke sezone i našla više vremena za nas ovdje.
 
U slikama tvoga vrta zaista sam uživala.

Rano proljetos sam se, gledajući tvoj vrt, zaljubila u osteospermume i odlučila si ih nabaviti. I nabavila: ljubičaste, rozaljubičaste, svijetlo roza, žute... i jako se razočarala! Na početku su neki više, neki manje cvjetali, a onda zastoj. Dobro, mislila sam da je to normalno, tako sam čitala o njima i očekivala sam pred jesen da se opet "spodignu". I lijepo su se oporavili, potjerali nove izdanke - ali cvijetovima ni traga... Baš mi je krivo jer su mi slike tvojih stalno pred očima.

Inače, bez brige, nisam ja zaboravila na izabelu! Moram pitati susjeda koji ima vinograd kada je najbolje uzeti reznice i kako treba sa njima postupati. Javim ti se!

Izdvojila sam ovu tvoju fotografiju jer mi je ugođaj na njoj prekrasan!

Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 08:48
hvala cimi što me nisi zaboravila za izabelu,što se tiče ostića ni moji ne cvatu sada samo daju pokoji cvijet njihovo doba kod mene je ipak 4,5 i6 mj do vrućina i ja bih voljela da mi tako cvatu preko ljeta al neznam šta ću ovdije je ovo ljeto bilo 50c pa koja to biljka more izdržat jest da su ostići čini mi se došli iz afrike al ipak..
ovdije su zalasci sunca fenomenalni no nažalost ja nemam baš iskustva sa slikanjem pa je to ipak punooo ljepše uživo
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:51
konačno sam pregledala sve zaostatke i uživala kao i uvijek u tvojem divnom mediteranskom vrtu. Svoj čarobnim rukama si vrt nakon ljetnih suša i nedostatka vremena brzo dovela u reprezentativno stanje. Zadivljena sam kamenjarom u kojem se pomalo popunjavaju sve rupice.
Cvjetnice su predivne, lantane, felicija, mandevila..Što radiš s mandevilom preko zime? Moja je mlada i sada puna pupoljaka, još je vani na terasi, a ja sam u dilemi, što ću s njom, u toplu sobu ili prohladno stubište?
Mala je sve sličnija tebi, božanstvena je ljepotica!
lijepi pozdrav
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2010 u 10:23
Opet sam došla pogledati i nauživati se pogleda na more!  smile78
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2010 u 10:46
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

konačno sam pregledala sve zaostatke i uživala kao i uvijek u tvojem divnom mediteranskom vrtu. Svoj čarobnim rukama si vrt nakon ljetnih suša i nedostatka vremena brzo dovela u reprezentativno stanje. Zadivljena sam kamenjarom u kojem se pomalo popunjavaju sve rupice.
Cvjetnice su predivne, lantane, felicija, mandevila..Što radiš s mandevilom preko zime? Moja je mlada i sada puna pupoljaka, još je vani na terasi, a ja sam u dilemi, što ću s njom, u toplu sobu ili prohladno stubište?
Mala je sve sličnija tebi, božanstvena je ljepotica!
lijepi pozdrav
 
gle mandevila nije tako osijetljiva kao dipladenija pa ju možeš ostaviti u prohladnom stubištu a moš i u stan ako imaš gdije pa će stalno cvast,bilo bi ipak dobro da ju makneš s terase jer su vam najavili i snjeg i mraz jel tako ja svoju moram priznat da i nemam gdje držati u stanu pa ju prek zime dok sam na go dam frendici u plastenik Big%20smile 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 10:30
prekasno posađene vinke baš se nisu ove godine ravile na kraju su i nestale prerano
ovako je bilo sinoć
malo drvce mandarine a dalo je 8 ovakvih velikih i ukusnih plodova
a ovo je prvi cvijet moje bebe mandevile koju sam uspijela sama zapelcat jako sam vesela sad ću moći imati dvije viseće košare ispred ulaznih vrata
 divlja lozica dobiva divnu crvenu boju
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 10:47
ovo je moja aleja hauchera Big%20smile prokopkala sam i nasula nove friške vrtne zemlje pomiješane sa crnom pa se nadam da će biljčicama to biti dobro,ove godine je zemlja tako pala za nepovjerovat kako ode kroz kamenje
ovim zvončićima nisam mogla odoljeti
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 11:09
kao što se vidi navukla sam se na hauchere LOL
ni ovom niskom asteru nisam odoljela krasna je boja nadam se sljedeće godine će biti veći grmići
uf stvarno neznam slikati ovo je blješzeća crvena uživo
maslinice se pripremaju za berbu
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 11:17
prelijepo
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 12:14
izuzetno sam zadovoljna ovom gilardijom
tu je bugenvila i clematisi ..stalna borba protiv puževa
grm polygale m. sijedi na žutoj lantani
 
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 13:20
joooooooooooj koja okućnica! prekrasno cvijeće i sve fino uredno! ClapClap
a ova me slika očarala!: b r a v o !
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 14:44
WOOW Duda, da nema slike sa crvenom lozicom mislila bi da su ljetne slike, baš ti je sad lijepo, gosti otišli a ti možeš još dugo i konačno uživatu u vrtu i predivnom cvijeću Thumbs%20Up
Zalazak je famozan Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 15:21
žižule odlaze
primjetila sam da ove bobice od lozice jedu ptice
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 15:31
drage moje ja sam evo završila sa slika ma iz svog vrta neznam šta bih vam mogla više pokazat a da se ne ponavljam,moj vrt je mali i nema velikih promijena evo sad idu radovi prekapanja,dodavanja friške zemlje,presađivanja,sklanjanja i zamatanja polako osijetljivih biljčica,dorađivanja zidića,rundela i takvih radova..kod mene to sve polako ide jer sve nažalost moram sama no i to veseli...slikica bu još bilo ali ne mog vrta nego moje okolice pa kog zanima slobodno svrati na šetnju
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 16:27
Dudo divne slike ,zalazak je poseban ,svakako cu svratiti na setnju
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 17:06
Evo i mene u gostima kod tebeLOLUživam u ovim prizorima.Moreee,nebo crveno kao u ljeto...A kod mene hladno,kiša,čak i snijeg na pomolu..Confused
Biljke su ti divne i zdrave..Ništa neću odvajati sve je divno!
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.