Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lolla - moje šljaštave perle :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lolla - moje šljaštave perle :)

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lolla - moje šljaštave perle :)
    Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 14:03
evo, ako smijem i ja bih vam pokazala malo svojih radova , rade mi gužvu doma, i hoće van , u svijet :)

Zapravo, stavila bih tako  rado kada bih me ovaj image alat slušao, pokušavam stavit sa flickra, ali ne ide !

Pomoć, ideje , šta radim krivo ?



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:22
eto zahvaljujući kami , hvala, hvala ! , s mukom popola uspjedoh, ali slika cijeli ekran . Stvarno nešto naopako radim, kako da smanjim fotke, tj koja je potrebna veličina ?
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:26
Dobrodošla Wink Vidim da je ova fotka s photobucketa pa samo u njemu odaberi Edit > Resize pa 640x480 pa će ti ju on prikladno smanjiti...
Samo si ju spremi kao new copy ako želiš da ti na photobucketu ostane ova stara u originalnoj veličini ;)

Ako odabereš Resize direktno na fotki, onda će ti se i na forumu automatski npr.ova prva slika smanjiti na novu veličinu...
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:28
Uh, hvala ti, da , išla sam onda podić fotke na photobucket, nakon tvog prvog savjeta . Thanks !!!!!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:30
Ma sigurno se može i s flickr-a, a slobodno stavi link na svoj flickr account, makar sam ja već prošpijala i tvoj photobucket LOL
Uglavnom, čeka nas puno lijepog i zanimljivog petljavog šljaštavog nakita Cool
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:36
Oooo, dok se ja tu gubim sa ovim forumskim alatima, ti već prošpijala moj photobucket !!! :)))) Svaka čast! Sad ću ja to prokužit, samo što nisam ! :)))

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:39
Nepopravljivo sam znatiželjna, a samo sam bacila oko Approve
Pazi da ne premještaš slik unutar photobucketa nakon što staviš linkove...
ak ti na forumu ostane link slike koju si izbrisala,onda ti se pojavi ova neželjena sličica kao u pretprošlom postu Tongue
Budeš se brzo ufurala, svi smo jednom prvi put negdje stavljali fotke i bili prikladno smotani Cool
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:43
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:55






Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 17:57

Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:32
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:33

Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:35



Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:38
Hm, hm, slike u photobucketu su ti dobre veličine pa si očito kopirala onaj kod za thumbnail i large icon, a ne img code ili su se neke pretjerano smanjile Tongue
Ali nakit je divan, puno petljancije, puno boja, imaš baš zanimljivih kombinacija...
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:42
a ne, ovo sa ovim turbo malim je neki savjet sa nekog foruma, to je za one "klikable" :) tj slikice koje se klikom povećavaju , ali ne izgledaju dobro . Ipak mi je uspjelo sa tvojim savjetom, samo što sam ih nanovo uvezla u pravoj veličini :)))

Inače, hvala za komentar mojih rukotvorina,  radim ga već dugo i samo prijatelji ga vide, tako da me zanima mišljenje i ostalih :))))
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:44
thumbnail je ta klikalica ;) osobno ti mi ovdje volimo velike slike i sve servirano tako da otkud god došao savjet,
radije ti nama svoje divote prezentiraj u 640x480 formatu Wink

tu ima dosta nakitilica, nisam jedna od njih, ali sigurno će ti se javiti s mišljenjima Big%20smile
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:50
Uh, hvala na pojašnjenju :)
Nema veze što nisi nakitilica, svaka kritika je dobrodošla. Istina, puno boja koje "šljašte", ali to je valjda moj način da zadovoljim  dijete u sebi, i obojim ovaj naš sivkasti recesijski svijet ....  Ti to vjerojatno radiš svojim vrtom i cvjetićima :)
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 18:52
Totalno si se prevarila LOL (ništa još od vrtlarice u meni Embarrassed)
moje galerije možeš pogledati pod kami-decoupage i kami-origami i ostalo, tj. u podforumu iznad i ispod Ručnih radova Smile
I bit će ti jasno zašto i ja volim boje, boje i puno lijepih boja Cool
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 22:43
...dobro nam došla draga Lolla ...nadam se da ćeš se dugo i lijepo družiti s nama... vidim da je Kami kao i uvijek spremno pomogla oko postavljanja fotki, što i jest najzaguljeniji dio na početku skoro svakog člana... na tebi je sada da nas svako toliko razveseliš ovako lijepim fotkama svojih radova... a sad... kaj se tiče šljaštavih perli, neka ih samo bude, nakit mora malo šljaštiti Valentine%20paper%20cutout
 
 
...krasno radiš i svladavaš žicu, a ja sam si u današnjoj ponudi odmah izdvojila i favorite.... sve mi je jako lijepo, ali ovaj kompletić naprosto savršen  
 
Originalno poslano od člana Lolla01 Lolla01 napisao:

  


moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:36
Dobro došla.... e nakit ti je prekrasan... živo i veselo...jako mi se sviđa, definitivno bi se mogla s njim okititiWink
Vito 2008.
Hana 2009.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.