Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dioklecijanovi podrumi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dioklecijanovi podrumi

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dioklecijanovi podrumi
    Objavljeno: 06 Svibanj 2007 u 17:28
Ostala sam bez daha...
Slike će vam sve reći....HeartHeartHeartHeart














Evo samo jedan mali dio  priče ostalo ću staviti na aranžmane... ili za svaku forumašicu neki cvijetić za koji se interesira...Thumbs%20Up   


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 09:45
sjećate se kako je govorio Mladen Delić
'' pa ljudi je li to moguće''
sjajno
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 14:13
ovo je praznik za oci
jednostavno prelijepo
Hvala ti Donata sto si i nama docarala
kako je lijepo bilo
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 14:16
Donata predivno. Heart Baš ti zavidim bila sam na proputovanju kroz Split ali su tek unosili cvijeće i pripremali za izložbu tako da mi je promakla sva ova ljepota.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 19:01
Moji dečki su poludili samnom, cijeli dan im pričam samo o izložbi...
Pokušavam im dočarati kakav je ambijent u podrumima... a oni to jednostavno ne razumiju...
oni su se oduševili samo ovom slikicom "travnatog" psa...Big%20smileBig%20smileBig%20smile


Prekrasan je HeartHeart



Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 22:05
Onaj aranžman sa jabukama je mrakStarStarStarStarStarStar
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2007 u 18:02
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Onaj aranžman sa jabukama je mrakStarStarStarStarStarStar


Evo još jednog jabučnog...kad ti se sviđa Star


i jednog sa kruškicama..Heart

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2007 u 18:26
rijeci su suvišne za ovako nesto....
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2007 u 22:19
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

rijeci su suvišne za ovako nesto....


Točno tako....ja sam se tresla od uzbuđenja ....a MM se smijao...ali je i njemu bilo drago ovo pogledati....Clap

Mislim da vam je jasno da imam mali milijun slika...i da ćete htjeli vi to Big%20smile
ili ne sve pogledati s vremenom...Big%20smileBig%20smileBig%20smileWink


Ažurirao Donata - 08 Svibanj 2007 u 22:21
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2007 u 22:32
Ma vidi se iz naših komentara,rijetkihCool,da nećemo više slikaTongue
sadmo daj donata,početkom 6 mj.ću ja nastaviti kad sa flore dođemLOL
Ajme ovaj sa kruškama je krasaaaaaanHug
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2007 u 22:44
kako mi kažemo, drama dobro!
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2007 u 20:23
Originalno poslano od člana Nina Nina napisao:

kako mi kažemo, drama dobro!


A bilo je i za...malo kafenisati...





Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2007 u 07:39
Donata samo ti stavljaj slike. Znam da se ponavljam ali sve je preeeedivnooooHeartHeart
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2007 u 23:38
 Evo još slika sa izložbe koje sam prebacila na kompić...dalmatinski đir...







Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2007 u 18:05
ponavljam se ali moram zaista je prelijepo
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2007 u 20:09
Na samom ulazu s jedne i druge strane bile su obješene ove krasne žute brnistre... - zadnja slika...
Sada trenutno u Dalmaciji su u cvatu..
Vidjela sam da ih formiraju isto u stablašca... tipa calistemon....ali nisu nikako za  rezane aranžmane
jer odmah uvenu....Oprostit ćemo im ta dva velika rezana aranžmana...Wink
Zato su se pokazali sa starinjskim detaljima....naših nona

cviće iz škafetina



i stari radio i starinjska polica za cviće na nogarama  kakvu je imala moja nona ....Clap




Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2007 u 10:35
DonataClap Ovih dana su po našim parkovima posadili novo cvijeće sva sam se raspametila koliko ima eksplozija boja. Morat ću krenuti s fotićem pa da vam malo pokažem tu ljepotu. 
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2007 u 17:56
Originalno poslano od člana lana2 lana2 napisao:

DonataClap Ovih dana su po našim parkovima posadili novo cvijeće sva sam se raspametila koliko ima eksplozija boja. Morat ću krenuti s fotićem pa da vam malo pokažem tu ljepotu. 


I kod nas su sređivali parkove...uglavnom radi turističke sezone....Lana mogli bi otvoriti temu - parkovi u našem gradu...pa slikice i opisi...Clap

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2007 u 21:40
E mogli biClap.Kod nas su neki dan "patku"(ili kokoš?!?) zasadili i "cvijet" a mislim da su onda i "barokni par".Naime,na nekoliko mjesta u gradu su složili nekoliko metara velike,hmm skulpture recimo,koje zasade cvijećem i to bude predivno.Ma niš uslikat ću vam ihTongue
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2007 u 07:58
Odlična ideja Donata. Dakle fotići u ruke i krenimo. Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.