Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Setnja kroz Italiju..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Setnja kroz Italiju..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 18:18
 Dzomba, hvala ti na slikicama. Oduševljena sam sa ovakvim starinama, a očekivala nešto zeleno LOL. Baš zgodno da uočim gdje je kakva klima!!!
Bit će mi drago da nas još razveseliš sa slikama Italije, a rijeka53 bi se mogla pridružiti. Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2009 u 21:45
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

 Dzomba, hvala ti na slikicama. Oduševljena sam sa ovakvim starinama, a očekivala nešto zeleno [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />. Baš zgodno da uočim gdje je kakva klima!!!Bit će mi drago da nas još razveseliš sa slikama Italije, a rijeka53 bi se mogla pridružiti. [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


Obecavam da cu to uraditi u dva dana,sa zadovoljstvom,moram samo izbrisati par slika s photobucketa jer mi je album prepun!
A slazem se s tobom..pomoc od Rijeke53 bi vrlo dobro dosla!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2009 u 10:58
.....hehehehe ja prepustam ovim mladima koji su jos puni entuzijazma, a ja nakon sto mi je bilo normalno ici na kavu u trst vise puta tjedno i   dvadeset godina  po mi, roma, pe i ve.....jedva cekam da se vratim doma u moj vrtic u  R I J E K U !!!!!!!!!
 
 
p.s.
ah da je ove danasnje bure ovdika malo vise ah ah ah bilo bi puno lipse
 
 
 
 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2009 u 11:19
prekrasno kao da sam i sama bila na izletu.....divno
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2009 u 14:11
Slike su vam predivne,  rijekina bura doduše puše i u Rijeci, ali je tamo drugačija, a šetnja Italijom - ma super. Da sad nemamo pošto više ići u Trst, a jedne godine dok su još stavljali pečate u pasoš, a ja bila jako, jako mlada - negdje 69-70 niti se ne sjećam više u mom pasušu bila 52 pečata (svaki tjedan u trstu .... ah ta divna vremena)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2009 u 15:07
Uh... sto bi mi prijao jedan espreso na ovoj terasi smile142
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
amarilis.bl View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje amarilis.bl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2009 u 12:33
dzomba , svaka cast na predivnim fotkicama! Slikaj i podeli sa nama jos takve lepote Clap
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 00:33
Sciacca,Sicilia..ljeto 2007 godine ..












Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 00:36













Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 00:38







Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 09:38
divne slike! i stigle bas u pravo vreme, kod mene je bas hladnooo a ovaj letnji prizor mi bas odgovara:)))
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 20:55
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

divne slike! i stigle bas u pravo vreme, kod mene je bas hladnooo a ovaj letnji prizor mi bas odgovara:)))



Hvala.. .. s kim god se cujem,temperature su niske..ovdje -7 (Italija), u Bosni jutros -14 .. u Svicarskoj cak -24.. a ovdje u Sciacci (Saki) i danas je bilo lijepo,12 stepeni..kako bih volila sad biti dole !
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 21:52
U Rijeci je bila nula, ali ja volim ljeto, sunce i more, pa me vesele ove tvoje slike, odmah mi je toplo oko srca.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 16:56
LAGUNA  VENETA
ovo ce biti jedino u boji as kako cvijeca jos nema priroda je zimi skrta u bojama, ali ne zato manje interesantna, ali nas zato sprema na divote proljeca.....ah
 
Ne nisam na skijanju samo je parkiran
 
 
Krecem Trijestinom i gledam Alpe, one kod Udina, kako su prekrivene snijegom
 
 
......kao krenula u soping, u novi Outlet jerbo nam je falio....sada ih ima 3, iako nebi smijeli biti na distanci manjoj od 100km, ovai su "gradic" smjestili na samo 10km udaljenosti, ..........ma zivio soping, a za bolnice i vrtice lako cemo
 
 
.....usput kradem ideje, ah kako bi mi ovaj krov dobro dosao, pa bin cijeli 
KVARNER vidjela, ...........................a priroda lagune malo tmurna......
 
 
 
 
Da da....... da ovaj izbljedjelitmurni dan prode u uzivljim bojama, potrudila se dobra klopica uz pucketanje vatrice u kaminu u "seljackoj kuci"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 18:26
Eto kad već ne možeš uživati u blagodati ovog podneblja nije ni to loše, radi, radi, radi, samo ti radi, ja ti čuvam vrt, a kada bi naša polja u Hr izgledala kao ona na tvojoj slici, svi bi živjeli bolje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 20:59
Evo i Bergamo se je probudio pod snijegom..
Zuti Jasmin mi je i ovako lijep :



U crasiji jos uvijek imaju jaslice:



Snijeg u 6 h u Bergamu:



Svanulo je..jos uvijek pada..





Jeleni i mali bambi su uljepsali ovaj prizor :


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 21:37
Dzomba slike su fenomenalne a posebno zadnjasmile78
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 21:48
Jasmina, super slike...Iako ne volim snijeg,ove tvoje slike su divota
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2009 u 22:36
Slika je malo mutna Markezit jer sam morala koristiti zoom ali i meni se svidja!!

Alisa,hvala ti ljepoto..cmokk..
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 23:21
Palermo... jako lijep grad...
















Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.