Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Razmnožavanje biljaka i cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tekući hormoni rasta - giberelinska kiselina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tekući hormoni rasta - giberelinska kiselina

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 20:44
NO, makar bum začatala temu: Već mi je toga dosta nam naše drage Bake ušutkavate, a vjerujte imamo kaj od njih naučiti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 20:36
Nije točno da nitko ne zna ništa o giberelinskoj kiselini. Može se nabaviti u tabletama (1 tableta na 1 l vode i potopiti sjeme 24 sata) ili otopini, no ne znam gdje je nabaviti. A osim toga, zašto bi pisala. Kad god nešto napišem nekoga to smeta, pa bolje da se suzdržim. Ako još hoćeš što, gogoc, pitaj na pp, budem i ja tebe.. Da ljudi ne moraju zbog mene demonstrativno napuštali forum. Blažena ja kad mučim LOL 
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 20:24
Originalno poslano od člana gogic gogic napisao:

...A sto se tice giberlinske kiseline to je jadno ako vi statusa administrator nikada za to cuo ili procitao .GIBERLINSKA KISELINA JE POMOCNO SREDSTVO U AKTIVACIJI ENZIMA KOJI SU POTREBNI ZA RAST KLICE SJEMENKE      I ZNAM IZVOR GDJE BIH JE MOGAO DOBITI ILI KUPITI .
IZVOLITE SE PRVO INFORMIRATI - pa onda .....prikladno reagirati .


E moj gogic, zašto bi bilo jadno ako čovjek nešto nezna? Jadno je takvo tvoje ponašanje! Gdje stoji da administrator mora sve znati? Uostalom, pa ni ti neznaš na Edit ispraviti "nik" u "avatar" pa štancaš još jednu nepotrebnu poruku i zatrpavaš tek otvorenu temu. Bolje bi bilo da si to vrijeme i energiju potrošio da nam nešto napišeš o toj kiselini - da nešto naučimo.

Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 19:19
Gogic, nemre to tak! Božikovine polažu pravo da kritiziraju i napadaju admina. Ti si najdi admina kojeg buš napadal i kritiziral.
To kaj admin nije čul za kiselinu, ... pa nebu valjda šalatu pripremal.
A to kaj piša po kaktusu, ...pusti ga. Dobro da ne dela nekaj drugo.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 17:20




Za sta vam to sluzi za  ubrzavanje rasta ili za zaustavljanje rasta biljaka??
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 12:51
ja sam lani to tražila po svim mogućim forumima i svagdje sam dobila odgovor: "Toga ti kod nas nema, probaj negdje vani".
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 10:42
Ima li netko iskustva sa tekućim hormonima rasta. Mislim da se radi o nekoj kiselini.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.