Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 159>
Korisnik
Poruka
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 19:44

Ako misliš na onaj sjajni zeleni kakav ima Korjenko, imam ga , ali moj nema dosta sunca pa nažalost nije crveni.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 19:58
Ovaj put sam se prošetala po tvom dnevnom boravku,a ne vrtu,lijepi su ti hibići,sukulenti prekrasni,a čekam da vidim tvoje kamelije kad procvatu.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 14:22
Krasno cvijeće Clap, a ovaj je krasan čak mi je ljepši od onog tigrastog

život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 16:40
kod tebe je stvarno predivno!
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 12:19
Što je kod tebe prekrasno i u ovo jesensko vrijeme.Prekrasni plodovi jeseni a posebo raspuknuti nar,ništa slađe.smile78
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 09:30
prekrasna šuma u tebe draga jagoda! i vani i unutra! ima i za dušu i za tjelo! crvena huernija plijeni pažnju i hibiji!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 03:43
Drage moje vjerne posjetiteljice NATALY, MANČI, FRANJICA, TRIŠA, KORJENKO, ANASTAZIJA, MALI KAKTUS, LANTANA, GIO, ARIM, ANTONIJA hvala vam što navraćate u moje dvorište. Ja sam malo zapostavila obilazak vrtova, počevši od mojeg. Više svraćam na pojedine teme o određenom cvijeću i u razne brbljaonice...Osim toga bila sam u Sarajevu i spremala se sa Mirom u Tursku. To mi je sve uzelo dosta vremena tako da sam u debelom zaostatku. Nastojati ću se popraviti i biti redovnija u posjeti mom i ostalim vrtovima.
NATALY i MALI KAKTUS napisale ste da čekate slike kamelija. Da pravo kažem i ja ih čekam. Morati ćemo još biti strpljivi jer ona rana sasangua je krenula i uskoro će biti puno otvorenih cvijetovima.Ostale ljepotice još su uspavane...Neki sam dan nakon dugo vremena bila u MBMu i naletila sam na dosta povoljnog cvijeća....Među svim tim cvijećem bila je i kamelia sasangua bijelih cvijetova sa crvenim rubom i to po cijeni od 37kn i naravno nisam mogla odoljeti....
MANČI gljiva je bilo jako slabo kod nas, a naravno i kod vas kad nije bilo kiše. Ovih sam dana malo bila pogledati u šumu i našla sam jesenskih gljiva sivki, žutih truba ,mišeka...
FRANJICE baš šteta da nitko ne bere sunčanice po livadama..Jesi li barem ti nešto ubrala?Jesi li sigurna da su bile sunčanice, kad ih nitko ne bere?
KORJENKO kalikantus raste, nadam se da će ovaj puta stvarno uspješno rasti i uveseljavati me...WinkWink
TRIŠA, ANASTAZIJA, GIO hvala što ste svratile...Dođite opet...
LANTANA moja huernija odnosno stepalija sa crvenim cvijetom je baš posebna a ima i puno veći cvijet. Ako je nemaš poslati ću ti reznicu, odnosno jedan članak....
ARIM pohvalio si nar...Ove godine bila ga je čudo jedno tako da sam ga djelila prijateljima, a nosila sam ga i u Sarajevo....Da si bliže i ti bi dobio barem jedan...
ANTONIJA napisala si da ti se sviđa huernija , odnosno stepalija crvenih cvijetova. Obzirom da imaš moju tigrastu, dobiti ćeš i crvenu...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 04:03
Obzirom da je prilično kasno staviti ću samo nekoliko slika, ostalo sutra
 
Tražili ste kameliju. Evo nove sasangue...
 
 
 
 
Evo i ostalog iz MBMa...
 
Hibiji po 10kn i to lijepi veliki sa pupovima...
 
 
 
Maćuhice po 2kn
 
 
Krizanteme po 15 i 10kn
 
 
 
Ilex odn božikovina po 17kn
 
 
Orhideja po 20kn
 
 
Božićna zvijezda po 25kn
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 09:18
predivni noviteti
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 22:10
Prekrasni noviteti Clap, a mogu ti reči da nije ni skupo, sasanqua je jako lijepa, a  božikovina je super, ja sam je posadila u vrt i dobro se drži mislila sam da će joj biti vruće, ali izdržala je.
Onog smrdljivka čuvaj dok dođem LOL

život je more
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 00:14
Jagoda   smile79   sve je lijepo ali ove zute krizanteme su bozanske !
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 02:54
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Prekrasni noviteti Clap, a mogu ti reči da nije ni skupo, sasanqua je jako lijepa, a  božikovina je super, ja sam je posadila u vrt i dobro se drži mislila sam da će joj biti vruće, ali izdržala je.
Onog smrdljivka čuvaj dok dođem LOL

 
Lantana draga hvala ti na posjeti. Ovi noviteti su me obradovali  i stvarno nisu skupi, a morala sam se nečim obradovati kad mi je već propalo putovanje u Tursku. Kupujući cvijeće bolje sam i jeftinije prošla nego da sam krenula kupovati neke druge stvari. Božikovinu ću vjerovatno i ja posaditi u vrt ali za sada neka bude na balkonu.Jednu sam lani donesla iz šume i vidim da je preživjela, pa se nadam da će i ova. WinkWink
Smrdljivka ću ti svakako čuvati i biti će mi posebno drago pokloniti ti ga u Rijeci kad ti i Mirko dođete....SmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 02:58
Gio i Gute hvala vam na posjeti i dođite mi opet. Wink
Gute one krizanteme su baš lijepe i posaditi ću ih u vrt da ih imam i iduće godine. Imam ih nekoliko vrsta posađenih u vrtu i jako su dekorativne ovako u kasnu jesen....SmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 03:50
Prije spavanja još nekoliko slika.
 
U vrtu još uvijek ima svašt pa tako i jagoda....
 
 
 
zatim ruža
 
 
 
 
 
 
Zatim nevena
 
 
Najviše ih ima i najljepše su sada, krizanteme...
 
 
 
 
 
 
 
i pacifičke krizanteme žute i bijele...
 
 
 
Dosta za noćas, sutra nastavak ...
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 06:38
Jagoda, moj vrt spava zimski san a kod tebe još i jagodica ima!
Divno!
I noviteti i ostali stanari tvojeg vrta su jako lijepi, krizanteme su krasne. A i ruže!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2011 u 06:47
Super nam je za cvijeće ova duga jesen. Vidim da ti još puno toga cvate. Krasno ti je cvijeće i na terasi i u kući i u vrtu. A tvoj mi je vrt
nešto posebno!
Moram slikati moje pacifičke, vidim da takve nemaš, a bilo bi lijepo popuniti kolekciju.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2011 u 15:31

Krasni noviteti, a vrt je  smile93.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 01:09
Wink
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Super nam je za cvijeće ova duga jesen. Vidim da ti još puno toga cvate. Krasno ti je cvijeće i na terasi i u kući i u vrtu. A tvoj mi je vrt
nešto posebno!
Moram slikati moje pacifičke, vidim da takve nemaš, a bilo bi lijepo popuniti kolekciju.
 
Imaš pravo Hoya ova produžena topla jesen je super za cvijeće, puno toga cvjeta...One specijalne pacifike izgledaju super, vidijela sam u tvom vrtu. Preporučujem se za reznicu, da upotpunim kolekciju....
Nadam se da se vidimo sutra kod Mire na čaju...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 01:22
jagoda,

kod tebe ima još uvijek prekrasnih boja u vrtu. Ruže su predivne!

  smile227

A i u kući cvjetić do cvjetića.  Clap


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 01:28
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Jagoda, moj vrt spava zimski san a kod tebe još i jagodica ima!
Divno!
I noviteti i ostali stanari tvojeg vrta su jako lijepi, krizanteme su krasne. A i ruže!
 
 
Anaida hvala ti što si svratila...Ja sam u zadnje vrijeme nekako malo po vrtovima, više sam na drugim temama i na još nekim drugim forumima...U debelom sam zaostatku, pa moram ići češće u vrtove...Kod mene je još dosta toplo i svega još ima, pa tako i jagodica ...To su one koje se penju i više ih ima sada nego u ljeti...Cvijeća ima još dosta, a najljepše su krizanteme, pacifike, ruže, kadife....SmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.