Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 260>
Korisnik
Poruka
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 22:30
draga flavija, hvala na ponudi za ružu ali još se nadam da ću je nabavit

lijepo si se ponovila lukovicama a vidim i krumpirkom- bit će to lijepa stablašica  smile57
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 08:00
Otkrij mi tajnu: gdje to ideš u špeceraj a da ti biljke upadaju same u košaricu?LOLLOLLOL
Samo mi nemoj reći: ZagrebConfused jer ja živim u Rijeci. I redovito idem u Konzum i još mi nije niš upalo... odnosno je dva kaktusića ....LOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 13:47
Bromi, ako ne nađeš Sissi....tu sam! Hvala na pohvali za "novitete" Tongue
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 13:52
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Otkrij mi tajnu: gdje to ideš u špeceraj a da ti biljke upadaju same u košaricu?LOLLOLLOL
Samo mi nemoj reći: ZagrebConfused jer ja živim u Rijeci. I redovito idem u Konzum i još mi nije niš upalo... odnosno je dva kaktusića ....LOL
 
Jooj bakić...si vidla....nemreš se obranit...samo uskaču u košaru.....LOLLOLLOL
....ja jesam u Zagrebu....ali i u drugim gradovima mi se događalo isto....LOLLOLLOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 13:55
Moja cikasica....sa novim listićima Big%20smile...danas sam ih već nabrojala 14...a i relativno brzo rastu....
 
Cikas Revoluta
 
Cikas Revoluta
 
Cikas Revoluta 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 13:58
Solanumi...krumpirko 1 i krumpirko 2 presađeni u nove teglice...
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:01
...i još par narančasto-žutih fotkica....
 
narančasta ruža penjačica Wonderful
 
žuta ruža penjačica Golden Dawn
 
i jedna žuto-narančasto-crvena Lantana camara
 
a Ben...samo promatra...kao i obično! ...da se ne bi slučajno šta radilo a da on nije prisutan..... Wink
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:02
Baš je krasna cikasica, danas sam gledala ispred hotela isto puštaju nove listiće, interesantno je vidjeti kako brzo narastu u veiki list. Clap

E za krumpirka, ne mogu vjerovati niti 10 kn, stvarno si srećković Wink
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:07
Eej, Lantana...pozdrav tebi, a listići cikasice stvarno jako brzo rastu....eto vidiš kako su tvoji savjeti bili korisni za moju cikasicu, nije niti požutila, a i to što tjera nove listiće vjerojatno je dobar znak da joj odgovaraju uvjeti koje ima!
....krumpirko..pa da...9,90....i kako da ne kupim,  kad su mi lijepi....i kad je tako jeftino, a nisam do sada imala! ....Wink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:08
Bravo za sve, a posebno za cikasicu - za 5-6 dana to će biti veeeliki listovi
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:09
Hvala ti Otok! Moja cikasica nije ni sluga tvojima, ali uzevši u obzir neodgovarajuću klimu...ja sam i više nego zadovoljna! smile78
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:27
Raduje me kad uspije, pogotovo tamo gdje je potreban veliki trud da se uzgoji i održi
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:31
Je Otok, sve to stoji da je potreban trud....ali bilo bi bezobrazno ne spomenuti da su tu zaslugu imali i tvoji i Lantanini savjeti! smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:33
Flavia u kojem si to konzumu kupovala krumpirka???
 
Ja bila sinoć u Gajnicama i nigdje ništa, a uvijek navratim u cvjećaru...
 
A cikasica je smile227
 
I ja sam je dobila  ali moram čekati do proljeća na prvi list, a i valjda će preživjeti zimu??  Confused
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:35
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Moja cikasica....sa novim listićima Big%20smile...danas sam ih već nabrojala 14...a i relativno brzo rastu....
 
Cikas Revoluta
 
Cikas Revoluta
 
Cikas Revoluta 
-Bože niko da mi nabavi ovu palmu a ja za njom poludiCryCryCryCry
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:38
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Flavia u kojem si to konzumu kupovala krumpirka???
 
Ja bila sinoć u Gajnicama i nigdje ništa, a uvijek navratim u cvjećaru...
 
A cikasica je smile227
 
I ja sam je dobila  ali moram čekati do proljeća na prvi list, a i valjda će preživjeti zimu??  Confused
 
Proljeće kupila sam krumpirke u najnovijem super konzumu u Dubravi - mislim da je Oporovečka ulica.....to ti je tamo iza nove bolnice.....Wink
 
...za cikasicu....samo je pusti na miru...nemoj previše čeprkat po njoj i nemoj je zalijevat često vodom, a naročito je nemoj prihranjivat umjetnim gnojivima! Big%20smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:39
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Flavia u kojem si to konzumu kupovala krumpirka???
 
Ja bila sinoć u Gajnicama i nigdje ništa, a uvijek navratim u cvjećaru...
 
A cikasica je smile227
 
I ja sam je dobila  ali moram čekati do proljeća na prvi list, a i valjda će preživjeti zimu??  Confused
 
Proljeće kupila sam krumpirke u najnovijem super konzumu u Dubravi - mislim da je Dankovečka ulica.....to ti je tamo iza nove bolnice.....Wink
 
...za cikasicu....samo je pusti na miru...nemoj previše čeprkat po njoj i nemoj je zalijevat često vodom, a naročito je nemoj prihranjivat umjetnim gnojivima! Big%20smile
Upravo tako sam je i ostavila, savjetovano mi je da joj samo održavam vlagu i to je sve, ali tko će dočekati prvi list???
 
Naravno da ću ga dočekati, ali kada vidim vaše...ConfusedConfusedConfused
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:43
Niho....Cikas ti i nije baš palma....cikasi su posebna skupina bilja! A za nabavit....zna ih biti na akcijama manjih....pa ako gdje naletim...mislit ću na tebe....Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:44
Proljeće....ne trebaš baš održavat vlagu cikasici....bolje da je suha nego mokra!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 14:54
Cikasica ti je predivna i sad ču ostatak dana mislit samo o njoj .
Imam ja dvije male,ali si pod hitno moram nabaviti jednu praf veličine.
Znači ,njoj odgovara kiselo tlo .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.