Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagreb u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagreb u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 02:18
Još malo vatrometa boja:







Puno je stabala bolesno, a radnici Hrvatskih šuma vode brigu o njima. Mnoga su stabla uklonjena i o njihovu postojanju svjedoči mnoštvo panjeva koji, u ovo jesenje vrijeme, imaju neku svoju posebnu draž.


Još jedno upozorenje:


Ova slika mi je najljepša:


Vraćamo se iz šetnje - cesta kraj Granešinskog groblja.


Detalj na ulazu u Samostan sestara Kćeri Božje ljubavi.


Još jedan pogled na Crkvu u Granešini koja je spomenik nulte kategorije:


“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 01:58
I nekadašnji šumski restoran u ruševnom je stanju.


No zato su penjalice obnovljene i sigurne za dječju igru.


Još jedan paviljon koji čeka obnovu.


Nekad popularna Cugica - lokomotiva bivše Pionirske željeznice koja je išla od Dubrave do Markuševca. Danas je izložena pokraj jezera.


Jezero Granešina, prvi objekt u Europi koji je namjenski napravljen isključivo za rekreaciju osoba s invaliditetom. Nekada je tu također bilo jezero, zatim su ga isušili i napravili prometni poligon za djecu, da bi 2003.  ponovno napravili jezero, ovaj put uređeno i poribljeno. Danas tu pecaju ribu uglavnom branitelji - invalidi Domovinskog rata.


Pogled iz šume prema velikom igralištu koje opet nisam smjela slikati zbog djece na organiziranom boravku.


Iz panja (lipe?) potjerale su mladice.



“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 01:35
Mnogi su od vas sigurno u djetinjstvu posjetili "Pionirac". Danas je to Grad mladih, prostor pod upravom ZG Holdinga i njegove podružnice Vladimir Nazor. Ovamo dolaze na odmor i rekreaciju djeca iz svih zagrebačkih dječjih vrtića. Park šuma u Gradu mladih posebno je lijepa ujesen.
Krećemo od Crkve Rođenja Blažene Djevice Marije u Granešini koju je Herman Bollé, nakon potresa 1880., obnovio u neogotičkom stilu.


Uz cestu je korov koji još uvijek lijepo cvjeta.


Stižemo u Grad mladih u kojemu nas dočekuju upozorenja.






Tu je kuća Ivice i Marice, lijepo uređeni cvjetni otoci i drvene skulpture iz nekadašnjih likovnih kolonija.








Neki su paviljoni još uvijek u ruševnom stanju i čekaju obnovu. U ovom sam ja nekada učila djecu.


Staza koja vodi k restoranu.



“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 03:00
Jesen pod mojim prozorom - Dubrava:


Uploaded with ImageShack.us


Na vrh
AAnčica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AAnčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 21:50
Prekrasan pogled. Pinus hvala na slici nemaju svi mogučnosti vidjeti to. Odmara dušu       Smile
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 11:58
Kakav grad....bez daha da te ostavi....divno predstavljanje Thumbs%20Up
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 08:41
Lijepi naš ZagrebHeart
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 11:22
Pinus smile141
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 09:30
Thumbs%20UpBig%20smileClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 08:02
Pinus, prekrasna slika!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 19:02


Ovu subotu sam sa ženom šetao po Sljemenu od Puntijarke do Ženskog sedla. Evo jedan pogled na Zagreb iz ptičje perspektive.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 11:01
Thumbs%20UpClap Thumbs%20UpClap Thumbs%20UpClap Thumbs%20UpClap Thumbs%20UpClap Thumbs%20UpClap Thumbs%20UpClap Thumbs%20UpClap Thumbs%20UpClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 22:16
Pogled na Zagreb iz 21. kata, mogu vam reči da je lijepo gledati panoramu, ali pogledati dolje, ma ne ja tu baš i nebi živjela, ali pogled je prekrasan







i kad padne mrak


život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 16:00
Big%20smileZanimljivo ukrašavanje!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 14:44
Prošetala u živo.Prekrasnosmile84
Mene je u Ilici oduševilo ovo na zidu.
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 16:36
Cimi i meni si odvela u dane srednje škole i faksa.. Smile  zagreb je lijepo okićen, posebno su mi krasna licitarska srčeka na zgradi turističke zajednice!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 09:39
Cimi slike su ti krasne!!!
 
Baš se dogovaramo sa prijateljima otići malo " u živo" se diviti ljepotama naše metropole.
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 08:40
Cimi prelijepa šetnja i prekrasne slikeThumbs%20Up. I mene su podsjetile na doba kad sam živjela tamo i "motala" se centrom. Sada,nažalost, samo prođemo  mimo. A Zagreb je tako lijep!Clap 
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 08:28
lijepo si nas provela zagrebom! u zg. iden jednom godišnje na seminar i samo ovaj dio mi je poznat, baš je lijepo okićeno za božić!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 07:23
Ovo si jako lijepo poslikala,u Zagrebu sam išla u srednju školu,danas bi se izgubila u njemu,ali ove ulice koje si ti poslikala sve su mi poznate,jer je i škola bila u strogom centru grada.Lijepo CimiClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.