Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sasha - prvi radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sasha - prvi radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
Korisnik
Poruka
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sasha - prvi radovi
    Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 22:18
Evo konačno stavljam neke od radova. Nemojte zamjeriti na ocajnim slikama! Cry Ova limena kutijica je moj prvi prvcati pokusni decoupage rad tako da su svaka kritika i savjet dobrodoši!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 22:26
sviđa mi se...
ne vidim ništa što bih kritizirala...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 22:36
PRVI?????
ne mogu vjerovati! smile39savršeno!
 
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 07:24
predobar rad... i ja se slažem da ne mogu vjerovati da tij e ovo prvi rad... jako dobro, jako dobro..  obožavam bijeloplave kombinacije... 
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 07:55
Ovo je stvarno predobro. Nije to valjda baš prvi rad? Ovo je napravljano majstorski! smile55
ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 08:04
prvi al prekrasan..jako lijepa salveta.....smile141
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 08:53
Hvala hvala na divnim komentarima smile78!
Anđelka - ovo je baš prvi prvi, prije ovog nisam nikad ništa pokušavala raditi tom tehnikom.

Božica - salveta je stara nekih cca 40-ak godina, još iz doba kad ih je mama skupljala pa mi je posebno draga jer je samo jedna.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 09:34
Ovo prvi rad....smile227Nekima treba cijelo stoljeće da naprave ovakvu ljepotu. Super...prekrasno...
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 10:14
ako je zaista prvi - moj naklon smile58
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 13:27
Prekrasan rad. I ja sam sa tom salveticom uredila moju drvenu kutijicu, a ostatak brižno čuvam, jer i ja sam dobila samo jednu, i mislim koliko su stare da ih nema baš puno. 
Ako ti je ovako dobar i precizan prvi rad, što nas tek čeka? smile126
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 13:29

čestitam na početku Clap super je kutija.....moram primjetiti da su početnici sve bolji i bolji.....meni je to puno lošije išlo Big%20smile

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 13:30
prvi rad? wow,svaka čast!
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 13:52
Hvala još jednom svima! Ugodno sam iznenađena,jer moram priznati da me bilo malo sram staviti slike jer sam od svih vas vidjela zaista prekrasne radove! Ne treba ni spominjati da sam sama sebi najveci kriticar i da nikad nisam u potpunosti zadovoljna pa mi je teško i pokazati svoj rad. Ali baš ste me okuražile!! smile79
Popodne cu dodati još nešto.
Na vrh
chiarita2 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chiarita2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 14:19
s obzirom da sam i ja tek početnik meni ova kutija izgleda feeenomeeenalno!!!!
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 17:23
Evo ga i moj drugi rad. Ovo je prva stolica iz "trilogije" za maminu kuhinju. Kako se i ubuduće mislim orijentirati gotovo isključivo na namještaj, ovo je moj prvi komad namještaja. I na ovoj stolici je jedna prastara salvetica.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 17:27
preeedivno, svaka čast...Shocked
obožavam preuređene stolce (očito), a pogotovo ovako malo asimetrično, a promišljeno poslagane motive...
i ovo je toliko i nježno i poletno i elegantno :)

S čim si tako dobro pobojala stolac ?(koja boja, koji alat), ne vidi se nijedna crtica...
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 17:35
Nakon ove prve, uslijedila je i ova.
 
Kami -  sve tri stolice bojane su samo akrilnom temeljnom bojom za drvo (nakon mukotrpnog brušenja) u koju je dodano malo pigmenta tek toliko da nije blještavo bijela (nijansa se zove Melisse 30). Farbala sam običnim kistom za farbanje i to samo jedan sloj (kod ostle dvije su dva sloja) i nakraju je jedan sloj bezbojnog laka za čamce. Motivi su ljepljeni razrijeđenim drvofixom.
 
Hvala na komplimentima!!Embarrassed
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 17:41
Gdje si se skrivala do sada? Ovo je fenomenalno!
ANĐELKA
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 17:44
I konačno i treća! Na ovoj zadnjoj mi se na dosta mjesta naborao papir,sreca pa je dosta šareno cvijeće pa se vidi tek izbliza. Sve tri stoje za jednim stolom pa su morale biti vrlo slične i konačno su gotove.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 17:45
smile120
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.