Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  123 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: dadinicino dvorište
    Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:13
Šetajući po vašim vrtovima poželjela sam i ja imati nešto slično. Moj vrt tek nastaje pa je u usporedbi s vašima tek siroče. Svi vaši komentari, savjeti,kritike... sve je
dobrodošlo. Pa da vam pokažem od čega počinjem.

Terasa
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:15
Pa tu već ima svašta lijepoga
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:18
Još smo na terasi

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:31


By dpodor12 at 2012-05-07

Bakine viseće košarice su postale žardinjere

Uploaded with ImageShack.us

a evo par slika gredice u nastajanju

Uploaded with ImageShack.us

 

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9366/06052012087.th.jpg" /></a>images/805/06052012086.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3879/06052012086.th.jpg" />[/URL]







Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:36
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:39
Upsić, malo sam pobrkala slike. Oprostite, ovo radim prvi put.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:40
Dijana, hvala na posjeti i komplimentu. Ti si mi prvi gost!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:03
Ne brini draga ima nas još početnika a u tvom vrtu ima lipi primjeraka,bit će zgodno pratiti nastajanje jednog prilipog vrta
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:06
A ja treći gost! Cool Dobro nam došla!
Ovaj tvoj vrt i nije baš tak siroče! Imaš krasne perunike, a vidim  i dosta drugog cvijeća. Što ti je ono crveno što se ne da povećati - božur? Tako bih ga rado pogledala izbliza.
Kad uploadaš slike na ImageShack odaberi veličinu 800*600 ili 640*480, pa kad ti pokaže kodove, kopiraj onaj za forum i zalijepi ga u poruku tamo gdje želiš da ti bude slika. Pogledaj u "Preview Post" kako to izgleda i ako si zadovoljna, pošalji na forum.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:10
dobro došla i dugo se družila s namasmile169
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:16
dobro došla smile113
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:39
Dadinica, dobro nam dosla. Svi mi jos uvijek ucimo, uvijek ima nesto novo u svijetu biljaka, toga nikad ne uzmanjka.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:54
jako lijepe biljke kod tebe u dvorištuClapThumbs%20Up dobro došla na CIFsmile73
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 07:51
Hvala drage moje i dobrodošle! Je Andina, ono je božur, praunuk bakinog, jedva preživio najezdu žaba. A što se slika tiče... ja mislila da to jest 680*480, bar smo tako ukucali format onom malom nadničaru na žabici... izgleda da nije dobro razumio, a ja se ne kužim...
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 08:16
smile55  super svaka pohvala !!!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 12:52
Hvala cvjetićljubac!

Možda ovo i nije pravo mjesto za to, ali htjela bih podijeliti s vama recept za prelijep vrt koji mi je upravo poslala mama.

Uzmi veću mjericu (najbolje kantu):
4 mjere dobre volje
4 mjere truda
2 mjere bolnih leđa
2 mjere molitve da sve uspije
1 mjera suza kad ne uspije
1 mjera živciranja zbog beštija
1 mjera psovki zbog grešaka
2 mjere popravljanja istih
10 mjera ljubavi za cvijeće
5 mjera želje za imati ga još više
a sve ostalo možeš kupiti u sjemenarnama i vrtlarijama.

Uzmi veću mjericu (najbolje kantu)
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 13:03
Stvarno dobar recept, sve je obuhvaćeno Thumbs%20Up
Lijepe imaš biljke dadinica, samo daj stavi malo veće slike da ne moramo kliknuti na svaku. Ima nas tu i malo slabovidnijih gospođa Geek LOL
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 13:08
Ima tvoja mama pravi recept za najljepši vrt!!  Samo ga se drži a količine možeš povečavati ili smanjivati prema trenutnoj inspiraciji !!!smile86

Dobronam došla draga cvjetna prijateljice!! smile57 A to da si početnik, nema druge,  svi smo mi svake godine isto početnici,  ma kakv god vrt imali i ma kako ga dugo uređivali !!  I uvijek naletiš na neku biljku smile94radi koje se osječaš kao zbilja totalni početnik !!  I kada mislit to je to, neću više, opet se neki mali picmoljak potrudi da ti zarobi srce,  i ti si opet na početku,  i tako svako malo, i onda se upitaš, šta je to meni trebalo !!  Ali. nažalost onda je prekasno, vrt je prepun biljaka, uspomena koje su ti najdraže na svijetu,  a najljepše se sjetit svojih početaka !!  I na kraju, nemožeš izdvojiti najdražu jer sve ti to postanu !!

Lijepi pozdrav iz Međimurja  smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 13:41

recept je originalan, dobro nam došla.smile57

Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 14:14
Horti, Free, Lorica - hvala na dobrodošlici i na podršci.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.