Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 10:17
 Zvali su me iz i ponudili nam  mogućnost odlaska na sajam cvijeća i vrtlarstva FLORMART-MIFLOR u Padovi, 16.09. Sve zajedno: posjet sajmu, obilazak Padove i zadržavanje u Palmanovi košta 170,00 kn. Ulaz se tamo plaća samo 5 eura, kao grupa. Bilo bi lijepo otići... Do sutra se treba uplatiti u Obrtničku komoru, članovi imaju besplatan izlet ( samo vlasnici obrta).
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 21:10
Sad kad se napokon zna termin održavanja Floraarta u Zagrebu (01.06.-05.06.), hoće li biti nešto organizirano iz Osijeka?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 15:57
Dogovor s vođom puta i vozačem postignut, dakle tko želi može se ukrcati na "Vratima Jadrana", s tim da bi tamo trebalo biti u 6,15, jer ćemo sa Jelačićevog trga krenuti malo ranije.
Molim da ovdje javite tko će čekati tamo da nebi došlo do nesporazuma, jer se nikoga neće čekati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 18:58
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Samo obavještavam cure iz Rijeka, sa zapadne strane grada da ću pokušat dogovorit da vas skupimo na "vratima Jadrana", ako ikako bude moguće - javit ću svima na vrijeme.
 
Super, da izbjegnemo grad.. Isto važi i za povratak, da nam tu stane Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 16:01
Samo obavještavam cure iz Rijeka, sa zapadne strane grada da ću pokušat dogovorit da vas skupimo na "vratima Jadrana", ako ikako bude moguće - javit ću svima na vrijeme.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 20:41
Za sve one koji još žele ići ima nekoliko slobodnih mjesta u atobusu. Također je izmjenjeno mjesto polaskka, jer se na Delti nešto radi, pa ću vas o mjestu na vrijeme obavjestiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 11:06
Za moje cure koje su dale lovu i za one koje će mi tek dati, sve je uplaćeno, mjesta u autobusu već označena i putuje se 5.3.2011. subota u 06,10 moramo biti na Delti ,jer to je polazak iz Rijeke, a za druge neznam.
 
Bit će to još jedno fantastično druženje manjeg broja riječke ekipe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 11:59
Draga ponedjeljak se vidimo, dogovorit ćemo se mobačem.
Za 15 nas već imam lovu, a uskoro će ju imati i agencija.
Veselim se druženju i putovanju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Vrijedni mrav View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vrijedni mrav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 11:45
Polazak iz Zagreba je sa Velesajma. Sve informacije možete pitati našu vrijednu gđicu Alku na broj moba. 098 773 404 koja je predsjednica udruge Hortikultura - tko nema kunelića na mobitelu javite joj se slobodno na mail alka@horti-kultura.hr  . Ona je ujedno i predstavnik agencije Via za Zagreb i moj vrijedni pomagač.
Please prijave što prije jer je jako malo slobodnih mjesta ostalo.
Vidimo se na sajmu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 13:14
U svakom slučaju nas ide oko dvadesetak, i to ćemo u autobus sa "kaktusima i sukulentima" - tko se još misli javiti treba do ponedjeljka 21.2. uplatiti 120,00 u agenciji "Via" ili preko nakog od nas koji idemo. Dakle idu svi oni koji do tog datuma uplate.
 
Imamo informaciju da ista agencija planira i autubus iz Zagreba, isti dan dakle 5.3. subota, s polaskom u 04,30 ispred Lisinskog po cijeni od 220,00 kn, s time da se svi zajedno nalazimo i idemo "čoporativno" u Pordenone i poslije u shoping.
 
Zagrebčani i oni iz okolice nema opravdanja, dakle i vi možete s nama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 12:59
Evo da i ja definiram moje putnike..
sigurnih mojih uključujući i mene je 8 a još su 2 u kombinaciji...
 
Čini mi se da nas se je dosta skupilo jer
Mira ima  6
Triša ima mislim 6
Ja imam 8-10 
 
Ima nas 20 sigurnih i još neki razmišljaju, ne znam hoće li biti dosta mjesta ili moramo tražiti neku drugu soluciju
sutra je novi dan
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 21:28
 Triška smile78ako nađeš crveni i bijeli mam šaljem kunice Wink

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 21:25

Hajde da se počnemo brojati..da javimo broj mjesta.

 
Ja imam u društvu za sada sigurnih 6, ubrajajući i sebe ( možda još +1)!!!
 
Jagoda, čini mi se 7?
Javi Jagoda..
Triša...
ostali...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 16:26
He-he, KOnte ako nađem, znaš mislit ću na tebe-i ne samo misliti-kupm!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 15:04
Lijepo nam sve uslikajte da  se nagledamo ljepote !
smile143
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 14:54
eh i mislila sam si da to dispo...znači raspoloživost ili takvo nešto Confused
fala Otok Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 14:16
Kontesa, koliko vidim achimenesa nema na prodaji  (piše ti - disponibilita NO)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 13:57
nešto me natjeralo da malo virnem na tu stranicu i nađem veliki izbor achimenesa smile70djevojčice sa znanjem talijanskog, molim vas virnite da li šalju oni to na adresu? smile58
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 12:38
 Napomena: postoji mogućnost produženja boravka na sajmu a isto tako i šoping  (tko želi) Mercatone Zeta.
 
Spajanje sa curama foruma kaktusi i sukulenti, idemo istim autobusom!
 
Vjerujem da će nam biti zabavno i lijepo Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 11:56
Za onoga tko želi ići postigli smo konačan dogovor, pa  evo svih detalja.
Za riječku ekipu najbolje bi bilo da novac skupimo u petak kod Lore, ili će svaka za sebe pobrinuti se oko plaćanja.
 

Nezaobilazni sajam cvijeća za sve ljubitelje zelenila

Ortogiardino je jedan od najvećih Europskih sajmova cvijeća koji ujedinjuje jednostavnost svakodnevnih biljaka uz rijetke egzote. Sajam je mjesto gdje se može pronaći skoro svaka biljka za kojom uzdišemo iz vrtnih časopisa ili knjigama o cvijeću. Osim biljaka cca. 200 izlagača nude i lukovice, sjeme, pribor za vrtlarstvo, a samom šetnjom kroz sajam može se „skupiti“ mnoštvo ideja o uređenju vlastitog biljnog kutka bilo da se radi o dnevnom boravku ili uređenju vrta. Uređenje upotpunjuju biljke koje nema svaki susjed, a mogu se kupiti vrlo povoljno.

PROGRAM PUTOVANJA :

Polazak s parkirališta „DELTA“ u 6.30h. u pravcu Pordenonea uz usputno zadržavanje na autoputu. Po dolasku u Pordenone slobodno vrijeme za posjet sajmu, uživanje u razgledavanju te kupovinu.

Polazak iz Pordenonea u 13.00h u pravcu Udina. Organizirana posjeta centru Pittarello. Nastavak putovanja u pravcu outlet shopping centra Palmanova. Nakon obilaska trgovačkih centara i obavljanja kupovine krećemo prema Rijeci. Povratak u Rijeku u večernjim satima.                                                                  

                           

 

CIJENA UKLJUČUJE:                                                                            

- prijevoz modernim turističkim autobusom prema programu

- pratitelja putovanja

- organizacija putovanja i jamčevina za turistički paket aranžman                

- posjeta trgovačkim centrima Pittarelo i outlet centar Palmanova

 

 CIJENA NE UKLJUČUJE:

- ulaznica za sajam cvijeća ................. 6€ (cijena za grupne ulaznice)

 

NAPOMENA:

- u Italiju se još uvijek može putovati s osobnom iskaznicom

- nakon potvrde rezervacije i uplate aranžmana agencija ne vrši povrat novca

 

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.