Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Patuljci pojma nemaju...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Patuljci pojma nemaju...

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:44
Mi na našoj vikendici nastojimo sve podrediti uživanju, veselju, šali... jer dosta nam je bilo briga i ozbiljnosti kroz cijeli život. A uostalom, ionako kažu da su starci i djeca isti...
I tako smo mi (iako nam se nisu uklapali u naše dotadašnje estetske kriterije) kupili jednog patuljka... pa onda još jednog... a onda smo im na kraju u počast napravili i trg sa njihovim imenom. Tako su dobili svoje mjesto gdje se mogu okupljati i družiti... 

Ako su vaši patuljci usamljeni, slobodno ih pošaljite k nama, ovdje će imati pravu veselu družinu.






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 13:53
Ja razumijem sebe kad se ljutim što naš zviždač, mi ga zovemo fučkar, fučka kad ja prolazim Angry, ali ne razumijem vas dame što se ljutite kad zvižde dok vi prolazite. Jel zato što ste vi dame ili zato što je on samo patuljak ?LOL Cimi kaže u šali, nek samo fučka pa on je još jedini koji zamnom fučka. Smile
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 18:14
da zapocnem sa patuljcima


imam i ja dva patuljka,ali necu sad stavljati njihove slike,vec nesto sasvim drugo da ne bi otvarala novu temu,evo nekoliko slika kako ukrasiti vrt





Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 18:16








Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 18:17

Joooj, kako su ovi patuljci simpa!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 18:26








Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2011 u 18:28
Cimi rado bi ih imala u vrtu,preslatki su
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2011 u 07:42
Patuljci u mom vrtu i te kako bi znali,da nema opstanka,bura i jugo,bi ih otjeralo.
Ideje prekrasne!Clap
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 23:16
Da obnovim temu, stavljam slike dva patuljka iz mog vrta. Dobio ih je mm na poklon onak iz vica i kaj sad, žal mi ih je čuvati negdje u dubini radionice pa ih držim tu gdje im je mjesto, makar nisam baš ljubitelj vrtnih patuljaka.
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 15:24
Baš su simpa!!!

Ana, draga, cijeli život i mm i ja smo patuljke, gljive i slične ukrase smatrali kičom i neukusom, a da ću jednog dana nešto od toga staviti u svoj vrt rekla bih da je to nemoguće...
Međutim, s vremenom sam uočila da neke od tih figurica i nisu ružne i nisu onaj klasični neukusni kič - što više, neke od njih su zaista interesantne i veselo djeluju. Tako i ova tvoja dva patuljka: baš su zgodni i simpatični i čine ti interesantnim i zabavnim taj dio vrta.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 21:59
Hvala Cimi. I meni su ta dva s vremenom postali simpatični tak da ih čuvam i spremam preko zime da se nebi razbili kad padne snijeg s krova. U vrtu ih malo ih zašušurim da ne bodu oči tak da preko ljeta vire iz melise i hosti.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.